Американська Асоціація кардіологів випустила нові рекомендації з харчування, де заявила, що коли справа доходить до здорових джерел білка, найкраща страва – риба. Закуска з білої риби смачна, легко готується і корисна для серця.

“Ми рекомендуємо людям їсти рибу не рідше двох разів на тиждень. Це дає ситне блюдо з відносно низьким вмістом насичених жирів в порівнянні з чимось на зразок гамбургера або пирога з заварним кремом”, – сказала Аліса Х. Ліхтенштейн, старший науковий співробітник і директор відділу серцево-судинного харчування. Лабораторія Університету Тафтса в Бостоні.

Кожна порція білої риби містить 21 грам білка. Риба також є хорошим джерелом жирних кислот омега-3, які зміцнюють здоров’я серця. За словами Ліхтенштейна, якщо ви хочете збільшити споживання омега-3, замініть в цьому рецепті білу рибу лососем.

“Риба не вимагає тривалого приготування, і є багато різних способів її приготування”, – сказала Ліхтенштейн. “Риба дуже гнучка, коли справа стосується методів приготування і поєднання з іншими інгредієнтами”.

З чим сьогодні риба?

Те, з яким гарніром ви їсте рибу також має значення. На думку представників Американської асоціації кардіологів, найбільш краща свіжа зелень, особливо кінза, авокадо, цибуля і часник. Якщо хочеться різноманітності-додайте шматочки ананаса, броколі і коричневий рис.

Джерело: МедікФорум