Косметолог Віра Слабова: восени і взимку волосся може стати «неживим» і почати посилено випадати.

Слабова зазначила в інтерв’ю, що погіршення стану волосся стає однією з найпоширеніших косметичних проблем у холодну пору року. На думку косметолога, однією з причин цієї неприємної зміни є неправильний догляд – він повинен змінюватися з урахуванням клімату.

Крім того, восени на шкіру голови впливає сонячне випромінювання, яке погіршує її стан, а з ним – і стан волосся. Експерт звернула увагу, що ультрафіолетовий вплив у таку пору року може бути агресивнішим, ніж улітку.

«Шкіра голови піддається випромінюванню (у холодну пору року воно буває навіть більше, ніж улітку), а організм ослаблений різкими змінами погоди. Порушується захисний бар’єр, і від цього виникає сухість, ламкість, слабкість волосся», – пояснила Слабова.

Читайте також:  Названо популярні продукти, які захищають від раку

Косметолог порекомендувала правильно доглядати шкіру голови та волосся в період холодів, коли вони страждають від дії низьких вуличних температур і працюючого опалення в приміщеннях, агресивного сонця, занадто тісних головних уборів та повітря, в якому стає більше шкідливих викидів.

«Обов’язково потрібно використовувати маски з поживними складами та оліями, приймати вітаміни групи B, робити пілінг, який відлущуватиме мертві клітини шкіри з голови», – уточнила експерт.