Щоб запобігти падінням, які можуть призвести до серйозних травм, необхідно зробити прибирання в будинку. З відповідною заявою виступили американські лікарі з Медичного коледжу Бейлора.

Літнім людям у будинку необхідно прибрати всі речі, про які можна спіткнутися. Йдеться про проводи, подовжувачі та килими. Також важливо приділити увагу достатньому освітленню. Якщо будинок приватний, то там можна пофарбувати сходи в контрастні кольори. Особливо це корисно, якщо знижено зір. Взуття необхідно носити ту, яка охоплює ногу.

Крім того, людям похилого віку варто купити стілець і користуватися ним під час приготування їжі. На кухні все повинно бути на рівні очей або нижніх полицях.

Читайте також:  Які органи вимагають особливої уваги після 30 років

У ванній кімнаті та туалеті потрібно встановити поручні, які послужать опорою, коли знадобиться сісти чи підвестися. Там же варто покласти протиковзкі килимки.

При прогулянці краще користуватися тростиною або ходунками. Роботу в саду може полегшити спеціальна лава. Деякі ліки як побічний ефект мають запаморочення, тому з ними потрібно поводитися обережно.