Онколог Кетрін Макбейн розповіла про основні симптоми пухлини головного мозку. За словами експертки, ознаки захворювання часто є змінами, що розвиваються і погіршуються протягом тривалого періоду часу.

Головною ознакою пухлини головного мозку вважаються судомні напади. Якщо це сталося раптово, то медики радять відразу звернутися до фахівця. Також можлива присутність слабкості в руках або ногах з одного боку тіла. Вона може виникнути раптово і тривати протягом тривалого періоду часу. Наявність виражених мовних порушень говорить про захворювання.

Люди з пухлиною мозку з часом замикаються в собі. Вони можуть розучитися робити звичні справи. Наприклад, грати на музичних інструментах.

Читайте також:  Скільки в день? Вчений радить не відмовлятися від цукру зовсім

Також при онкології мозку може різко зміняться зір. Людина починає врізатися в двері, підрізати бічні дзеркала машин під час водіння, не помічати поруч інших людей. В даному випадку необхідно терміново звернутися за медичною допомогою до офтальмолога для проведення повного обстеження очей.

Ознакою пухлини головного мозку можуть бути труднощі в написанні електронних листів або надсилання текстів, розуміння субтитрів або слів у книзі. Людина здатна бачити надруковане, проте мозок не сприймає інформацію.

Найчастіше люди пов’язують захворювання з головним болем. При цьому лікарі впевнені, якщо дана ознака і присутня, то явно відрізняється від тих відчуттів, які іноді виникають у здорових у громадян. Біль може бути сильнішим і турбувати вранці і вночі.

Читайте також:  Дієтолог попередила про шкоду чаю з цукром для здоров'я

Джерело: independent.co.uk

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News