Американські лікарі з Медичного центру Health Line назвали продукти, які здатні підвищити ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Однією з небезпек медики вважають фастфуд-їжу, яка робить негативний вплив на всі системи організму.

Хвороба Альцгеймера – це найбільш поширена форма деменції. Нейродегенеративний стан діагностується не тільки в літньому віці, але і набагато раніше, незважаючи на рідкість. Хвороба отримує початок з малопомітних симптомів, але з плином часу неминуче прогресує, серед ознак розлад короткочасної пам’яті, порушення мови. Лікарі з США попереджають, що харчування з зменшеним часом вживання та приготування їжі призводить не тільки до ожиріння, фастфуд містить багато шкідливих сполук, які збільшують ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Читайте також:  Сексолог перерахувала непоправні причини відсутності стосунків

Таку небезпеку медики вбачають у надмірному вживанні м’яса через вміст в ньому Fe (заліза), так як надлишок елемента в організмі призводить не тільки до погіршення роботи серцево-судинної діяльності, печінки, але і магнітний оксид заліза, як вважається, бере участь у формуванні амілоїдних білкових бляшок. Саме вони пов’язані з токсичністю, яка викликає загибель клітин і тканин, що має пряме відношення до хвороби Альцгеймера.

Піцу експерти також віднести до набору продуктів, які в поєднанні провокують багато захворювань. Суть в тому, що страва містить гідрогенізовані олії – штучні жири, які збільшують кількість «поганого» холестерину в крові, що позначається на всій системі кровопостачання.

Читайте також:  Регулярні фізичні вправи можуть підвищити больовий поріг