Єгипетський кардіолог Джамал Шаабан назвав допустимі норми вживання цукру для чоловіків і жінок. На думку фахівця, перевищення зроблених ним рекомендацій несе серйозні ризики для здоров’я.

Як зазначив колишній керівник Національного інституту кардіології, початок року є часом, коли саме час почати зміни в кращу сторону з боку здоров’я, у свою чергу обмеження вживання рафінаду дозволить значно зменшити шкоду, що наноситься «нездоровим» раціоном. Зокрема, у людей, які їдять більше 17 ложок цукру в день, значно підвищується ризик розвитку цукрового діабету.

Серед інших небезпек: накопичення жиру в черевній порожнині, що супроводжується проблемами зі шлунком з провокуванням газоутворення. Джамал Шаабан зробив акцент і на останніх дослідженнях, які виявили зв’язок між продуктом і серцево-судинними захворюваннями. У зв’язку з вищесказаним, кардіолог вважає допустимою кількістю цукру для чоловіків – 8 ложок цукру, для жінок від 2 до 3 ложок в день.

Читайте також:  Міфи про їжу: який хліб вибрати і скільки його можна з'їсти

«Вживання солодкого перед сном призводить до підвищення цукру в крові до небезпечного рівня, що збільшує ризик проблем з серцем і кровоносними судинами, що призводять до інфекцій з підвищенням ймовірності передчасної смерті», – зазначив єгипетський кардіолог.