Американські вчені створили препарат, який може стати гідною заміною антибіотикам. Детальніше про його дію розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з університету Джорджа Мейсона. Керував групою вчених професор Тейлор К. Уоллес. Експертам вдалося домогтися того, що бактеріофаги стали знищувати шкідливі мікроби в людському організмі. В цілому вони до цього пристосовані спочатку, за рахунок чого спостерігається зростання корисних мікроорганізмів.

Фахівці використовували бактерій – специфічні віруси, що допоможуть усунути захворювання кишечника. За словами професора Уоллеса, бактеріофаги можуть стати відмінною заміною звичним антибіотикам. В той же час вони абсолютно безпечні, так як не мають ніяких побічних ефектів. Нові ліки не викличуть інфекцій і не руйнують людський організм, чим не можуть похвалитися традиційні антибіотики.

Справа в тому, що звичайні антибіотики володіють великою кількістю побічних ефектів, особливо це стосується сильнодіючих засобів. Нові медикаменти можна буде використовувати для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту.