Австралійські медики представили увазі продукти-захисники від коронавірусу. Відповідною інформацією поділилося зарубіжне видання Daily Mail.

У міру поширення спалаху коронавірусу по всій Австралії жителі країни, як і в інших куточках планети, накопичують дезінфікуючі засоби, готуються до самоізоляції і скасовують свої плани поїздок. Медики відзначають при цьому, – хоча немає жодного способу повністю уникнути інфекції, зміцнення імунної системи за допомогою певних харчових інгредієнтів може зменшити ризик зараження.

За словами експерта Лі Холмса, хорошим рішенням є вживання продуктів з великою кількістю антиоксидантів, в числі яких ягоди, часник і цибуля, баклажани, гарбуз і морква. Всі вони містять вітаміни С, В і Е, активно допомагаючи вести боротьбу з інфекціями. Включати в меню зазначені варіанти слід не рідше одного разу на день.

Фахівці внесли в список продукти, багаті цинком для захисту імунної системи. Таким чином, важливо включити в раціон яловичину, баранину, шпинат, рибу і устриці. Zn також корисний для боротьби з грипом, оскільки атакує інфіковані клітини. Австралійські медики радять звернути увагу на живі бактеріальні добавки, адже корисні види кишкових бактерій впливають як на вроджену, так і на набуту імунну систему.

Ще одна рекомендація – вживання яєць, так як це надзвичайно поживна їжа, що містить більше 20 основних вітамінів і мінералів, включаючи білок хорошої якості, здорові жири і вітаміни А і Е. Дуже важливий і селен, що міститься в продукті, так як він підвищує імунітет, виступає одним з головних антиоксидантів, захищаючи організм людини від дії вільних радикалів.

“Багата протизапальна їжа дуже важлива на тлі спалаху коронавірусу. Вживання щонайменше п’яти овочів в день може допомогти боротися з небажаним процесом. Особливу увагу приділіть і куркумі, що має додаткові переваги”, – додала Лі Холмс.