Несподіване відкриття доповнює дедалі більше доказів, що пов’язують добавки з підвищеним ризиком розвитку раку.

Добавки є основним продуктом сучасної аптечки. Крім того, вони все частіше включаються до раціону людей. Ці добавки та вітаміни бувають всіх форм і розмірів і призначені для того, щоб надати нашому раціону додаткового імпульсу. Проте дослідження останніх років показали, що надмірне споживання може бути проблематичним.

Вплив вітамінних добавок протягом тривалого часу, пише Express.

Дослідники виявили зв’язок між споживанням добавок та підвищеним ризиком розвитку раку. Вчені не впевнені, чому це відбувається на молекулярному рівні, але дані показують, що люди, які приймають більше харчових добавок, ніж необхідно, мають більший ризик розвитку раку.

Харчові добавки – це таблетки та порошки, що містять мінерали, трави або інші сполуки, які використовуються для покращення та доповнення дієти.

«Було виявлено, що добавки не були корисними для їхнього здоров’я. Деякі люди захворювали на рак частіше, коли приймали вітаміни».

Незважаючи на ці дані, люди не повинні припиняти прийом вітамінів:

«Це не означає, що людям треба боятися приймати вітаміни та мінерали. Якщо приймати у правильному дозуванні, полівітаміни можуть бути корисними для вас».

Але ніщо не замінить гарну, поживну їжу. Прийом додаткових вітамінів та мінералів приносить більше шкоди, ніж користі.