Вправи вранці, а не в інший час дня можуть знизити ваші шанси на інсульт.

Всі ми знаємо, що фізичні вправи мають багато переваг для здоров’я. Він не тільки дає хороше тренування певним органам та м’язам, але й може допомогти нам підтримувати здорову вагу та покращити настрій. Тепер дослідження показало, що час дня, коли ви тренуєтеся, може мати значення, пише Express.

Нове дослідження показує, що активність з 8 до 11 ранку пов’язана з меншим ризиком серцевих захворювань та інсультів. Добре відомо, що фізичні вправи корисні для здоров’я серця, і дані показують, що ранкова активність видається найкориснішою. Результати були особливо помітні у жінок і ставилися як до ранніх пташок, так і до нічників.

Читайте також:  Названо овочі, які здатні продовжити молодість мозку

У ході дослідження учасники були поділені на чотири групи залежно від часу активності — 12 години дня, 8 години ранку, 10 години ранку та 19 години вечора.

У тих, хто був найбільш активний о 8-й або 10-й ранку, ризик розвитку ішемічної хвороби серця був на 11% і 16% нижче, відповідно, порівняно з контрольною групою.

А у тих, хто був найактивніший о 10-й ранку, ризик інсульту знизився на 17 відсотків. При аналізі результатів окремо по статі було виявлено, що результати були особливо помітними у жінок, але не значущими у чоловіків.