Високий рівень холестерину в крові – надзвичайно поширений, на думку лікарів, стан. Ця речовина виробляється печінкою і життєво необхідна для утворення клітинних мембран і деяких гормонів. Однак надлишок холестерину призводить до високого ризику інсульту або серцевого нападу.

Американська кардіологічна асоціація рекомендує здоровим людям старше 20 років перевіряти рівень холестерину кожні чотири-шість років. Для дослідження необхідно здати аналіз крові.

Самостійно помітити підвищений рівень цієї речовини в крові складно. Портал Express розповідає про те, які ознаки можуть свідчити про занадто високий рівень холестерину.

Фахівці радять звернутися до лікаря при болях в шиї, щелепах, верхній частині живота або спині. Також симптомами занадто високого рівня холестерину можуть бути стенокардія, нудота, сильна втома, задишка і оніміння в кінцівках.

Запобігти накопиченню холестерину можна своїми силами. Лікарі радять для цього займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, дотримуватися правильного харчування.