Більшість вже в курсі, що сидячий спосіб життя і неправильне харчування скорочують життя. Однак є цілий ряд звичок, які позиціонуються як здорові, не будучи такими. Ось три з них.

Мало жирів в дієті

Рейчел Файн, доктор медичних наук, спростовує ідею про те, що харчування з низьким вмістом жирів сприятиме поліпшенню здоров’я. Вона зазначає, що жир є ключовим компонентом гормонального балансу тіла.

Крім того, продукти з високим вмістом жирів, особливо омега-3, необхідні для здоров’я мозку і серця. Вони також можуть зменшити запалення в організмі.

Інтенсивна фізична активність

Перебір з фізичною активністю може бути шкідливий для людини. Доктор Тарін Майерс зазначає, що крім травм, пов’язаних з надмірним перенапруженням, фізичне навантаження пов’язане з тривогою, порушенням харчування і дисморфією.

Читайте також:  Чим корисна і шкідлива свинина і як вибрати справді гарне м'ясо

Дієта як засіб схуднення

Якщо єдиною причиною дієти є зайва вага, швидше за все, результат буде сумним. Дієтолог Кейтлін Селф зазначає, що сприйняття дієти як засобу схуднення може бути небезпечним. Вся справа в строгих обмеженнях, які сприяє розвитку не тільки розладів харчової поведінки, а й загальних хронічних захворювань.