Цікаві результати були отримані дослідниками з США. Вони дізналися, що жінки можуть з високим ступенем точності передбачати ставлення чоловіків до випадкових сексуальних контактів по їхніх обличчях.

Дослідники з Університету Маккуорі встановили, що жінки з високим ступенем точності визначають ставлення чоловіків до випадкового сексу за формою обличчя. Відзначимо, що глобальна пандемія справила величезний вплив на життя людей у всьому світі.

Тому дослідники зосереджували увагу на впливі пандемії на соціосексуальність, тобто ступінь відкритості людей до випадкових статевих зв’язків. Деякі дослідження раніше показували, що жінки стали менш схильними до таких відносин, а інтерес чоловіків до випадкового сексу не змінився.

Читайте також:  Дієтолог назвав небезпечні поєднання продуктів

Але чи можуть чоловіки і жінки дивлячись на обличчя один одного припустити, наскільки вони схильні до таких контактів? Дослідники провели через спеціальний опитувальник по соціосексуальності 103 молодих людей.

Це анкета оцінювала те, наскільки людина відкрита для випадкових статевих зв’язків у періоди поза пандемією. Всіх добровольців сфотографували, а потім 65 людей дивилися на їхні фотографії і робили припущення на основі облич про те, наскільки ці люди готові до випадкового сексу.

Чоловіки при розглядання жіночих фотографій нічого вгадати не змогли, і точність їх оцінок не відрізнялася від статистичної похибки. А ось жінки з дивовижною точністю зіставляли соціосексуальність чоловіків на фотографіях з їх результатами в анкетах.

Читайте також:  Вчені винайшли новий спосіб відновлення суглобових хрящів

Вони майже завжди визначали вірно, чи схильний чоловік до випадкового сексу, а не до довгострокових відносин, просто поглянувши на його обличчя. З’ясувалося, що у любителів випадкового сексу був ширший простір між очима і більш широке обличчя в цілому, широкий ніс, сильна лінія підборіддя і тонкі губи, пише phys.org.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News