Поява прищів на різних ділянках обличчя може означати гормональний дисбаланс, негативний вплив забруднення, а також захворювання, які приховано протікають.

Прищі є симптомом акне, що зачіпає сальні залози шкіри і волосяні фолікули. Шкірні залози виробляють шкірний жир, і коли він виходить з-під контролю, шкіра покривається прищами. Найчастіше це відбувається в період статевого дозрівання, але через негативного впливу неякісного повітря і несприятливих кліматичних умов, прищі можуть з’являтися в будь-який момент життя і в будь-якому віці.

Найбільш сильно вони зазвичай вражають обличчя, спину, зону грудей, плечі. Якщо говорити про найпоширеніші – прищі на обличчі – експерти попереджають, що їх поява на різних ділянках обличчя може обумовлюватися різноманітними патологічними процесами. Про те, що може означати появу прищів на різних ділянках обличчя, повідомляє видання Times Now.

Читайте також:  Лікар пояснив, чому небезпечно використовувати навушники

Підборіддя. Типова причина їх виникнення тут – гормональні зміни. У жінок вони можуть виникнути за кілька днів до початку менструації. Для зниження ризику висипань експерти рекомендують їсти продукти, що регулюють гормони в організмі.

Щоки. Основна причина висипань на щоках – це погана якість повітря. Прищі з’являються через те, що шкіра контактує з забруднюючими речовинами, що містяться в повітрі. Деякі інші фактори, що викликають прищі на щоках, – це високий рівень цукру в крові, а також проблеми з диханням і погана гігієна порожнини рота (якщо людина носить маску).

Лоб. Поява прищів на цій ділянці обличчя може означати патологію в травній системі, або проблеми з печінкою, підвищений рівень стресу (відповідно, стресових гормонів в організмі).

Читайте також:  Секрети довголіття: 9 корисних звичок у зрілому віці

Ніс. Запалення шкіри на ньому – привід перевірити артеріальний тиск. За словами фахівців, гіпертонія і серцеві захворювання є першопричиною багатьох випадків прищів на носі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News