Дослідники з США зв’язали низький рівень цукру в крові з розвитком агресії і злості у людини. А це означає , що вчасно подана шоколадка може відразу ж зупинити сімейну сварку.

Якщо ваша половина явно йде на конфлікт , підвищує голос і спонукає вас до рішучих дій у відповідь, то у неї, можливо , просто сильно знизився рівень цукру в крові. Для того щоб виправити цю проблему , досить дати коханій людині шоколадку , і сімейна сварка майже відразу ж припиниться. Ще цікава дівчинка Аліса з казки 19-го століття “Аліса в Задзеркаллі ” вивела наукову формулу ” від здоби добріють ” , справедливість якої тепер була підтверджена вченими з Державного університету Огайо.
 

“Нам потрібен самоконтроль над рівнем цукру в крові , – говорить автор дослідження психолог Бред Бушман . – Проблема в тому , що злість це емоція , яку людина може контролювати у себе з дуже великими труднощами. Якщо кожен з нас буде знати про такі прості механізми контролю , як поглинання солодощів , то значної кількості сімейних сварок можна буде уникнути ” .

Дослідники спостерігали за 107 одруженими парами протягом трьох тижнів. Щовечора у них вимірювали рівень цукру в крові , і щовечора подружжя просили колоти голочки в ляльки вуду , які позначали їх половинок. Таким чином вчені визначали масштаб злості та агресії , який подружжя відчували один до одного . Виявилося , що чим нижче був рівень цукру в крові , тим вище піднімалася агресивність подружжя. Але вчасно з’їдена шоколадка , що дозволяє цей рівень оперативно підняти , допомагала швидко погасити градус ворожості.

Читайте також:  Топ-3 продуктів, що відновлюють здоров'я очей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БІЛЬШІСТЬ УКРАЇНОК ДУМАЄ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ