Не зовсім звичайний спосіб схуднення вибрала мешканка Великобританії Лора Драйден. Дівчина скинула 63 кілограми за допомогою відеоігор.

У школі Лаура Драйден з англійського міста Кембридж була повною дівчиною. Вона не любила ходити на фізкультуру і завжди була пасивною. В університеті ситуація не покращилася – дівчина стала заїдати стрес, що виникає через навчання і невдач в особистому житті. Крім того, у неї почалася задишка. У якийсь момент Лаура побачила на вагах цифру в 117 кілограмів.

Але останньою краплею стало навіть не це, а відпустка в Єгипті. Саме під час відпочинку британка зрозуміла, що в житті треба терміново щось міняти.

«Я відчувала себе дуже некомфортно, мені не хотілося роздягатися і ходити в купальнику. Я боялася показати людям своє тіло», – зізналася Драйден.

Коли дівчина повернулася на батьківщину, вона вирішила всерйоз взятися за себе. По-перше, вона зменшила порції їжі, а також вибрала незвичайний спосіб схуднення – за допомогою фітнес-ігор на Xbox. Лаура захотіла поєднати приємне з корисним і також купила еліптичний тренажер, на якому вона займалася при перегляді телевізора.

Зусилля англійки не пройшли дарма. Через два роки їй вдалося скинути 63 кілограми, до 54-х кілограмів. Але на цьому Лаура не зупинилася-їй також довелося прибрати обвислу шкіру з живота хірургічним шляхом.

Зараз 29-річна дівчина повністю задоволена своєю фізичною формою, пише видання Daily Mail.