ГоловнаНовини Здоров'яБританка схудла на 63 кілограми за допомогою відеоігор

Британка схудла на 63 кілограми за допомогою відеоігор

Не зовсім звичайний спосіб схуднення вибрала мешканка Великобританії Лора Драйден. Дівчина скинула 63 кілограми за допомогою відеоігор.

схуднення

У школі Лаура Драйден з англійського міста Кембридж була повною дівчиною. Вона не любила ходити на фізкультуру і завжди була пасивною. В університеті ситуація не покращилася – дівчина стала заїдати стрес, що виникає через навчання і невдач в особистому житті. Крім того, у неї почалася задишка. У якийсь момент Лаура побачила на вагах цифру в 117 кілограмів.

Але останньою краплею стало навіть не це, а відпустка в Єгипті. Саме під час відпочинку британка зрозуміла, що в житті треба терміново щось міняти.

Читайте також:  Виявлено головний фактор передчасної смерті у чоловіків

«Я відчувала себе дуже некомфортно, мені не хотілося роздягатися і ходити в купальнику. Я боялася показати людям своє тіло», – зізналася Драйден.

Коли дівчина повернулася на батьківщину, вона вирішила всерйоз взятися за себе. По-перше, вона зменшила порції їжі, а також вибрала незвичайний спосіб схуднення – за допомогою фітнес-ігор на Xbox. Лаура захотіла поєднати приємне з корисним і також купила еліптичний тренажер, на якому вона займалася при перегляді телевізора.

Зусилля англійки не пройшли дарма. Через два роки їй вдалося скинути 63 кілограми, до 54-х кілограмів. Але на цьому Лаура не зупинилася-їй також довелося прибрати обвислу шкіру з живота хірургічним шляхом.

Читайте також:  Названо 7 найбільш корисних продуктів для жіночого організму

Зараз 29-річна дівчина повністю задоволена своєю фізичною формою, пише видання Daily Mail.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News