Вважається, що любов живе три роки. Після цього почуття починають гаснути, стає важче придумати, як зберегти колишній зв’язок і пристрасть. Однак психолог Артур Арон провів власне дослідження, знайшовши найпростіший спосіб того, як залишитися такими ж дружними, молодими й цікавими один одному.

Експеримент психолога полягав у тому, що парам потрібно було більше часу проводити разом. Головною фішкою було те, як саме добровольці це роблять. Як виявилося, чим більш активно і незвично пара проводить час разом, тим набагато вищий рівень задоволеності відносинами в обох супутників життя. А ось ті, хто займалися звичними справами, частіше не контактували при цьому, що призвело до більш низьким результатам тестування.

Читайте також:  Чай каркаде сприяє схуднення та захищає від старіння

Втім, психолог стверджує, що результати дуже відносні. Наприклад, для вас звична справа скелелазіння, тому активність для вашої пари навряд чи буде корисне. Навпаки, варто зайнятися, наприклад, в’язанням або читанням, що подарує більше емоцій.

У будь-якому випадку секрет криється в тому, щоб розширювати свою особистість — одержувати нові знання, вчитися, вражати. На початку відносин це не так важливо, тому що ви як раз і отримуєте всі ці відчуття. А ось через роки слід знайти щось незвичайне, що подарувало б вашим почуттям нове дихання.

Таким чином, психолог рекомендує не просто проводити час в компанії один одного частіше, але й частіше робити те, що ви ніколи не пробували.

Читайте також:  Наскільки небезпечно дітям та підліткам вживати алкоголь і як це позначиться на їхньому здоров'ї

Джерело: 7mednews