За словами британських медиків, вживання цього доступного продукту сприяє балансу калію і натрію, необхідного організму для нормального стану артеріального тиску.

Апелюючи до результатів дослідження шведських вчених, фахівці з Blood pressure UK (Великобританія) назвали один з кращих продуктів для захисту від гіпертонії – це шпинат. Їх доводи опублікувало видання Express.

Медики називають рослинний продукт “суперфудом”: він містить важливі для серцево-судинної системи поживні речовини калій, фолат і магній.

“Завдяки великій кількості корисних для серця поживних речовин, шпинат здатний ефективно знижувати показання артеріального тиску”, – констатували експерти.

Медики пояснили, що його регулярне вживання допомагає збалансувати крихкий баланс калію і натрію, необхідний для здорових судин. Завдяки такому балансу нирки ефективніше справляються з роботою по виведенню зайвої рідини, що створює додаткове навантаження на кровоносні судини, що підвищує ризик розвитку небезпечної гіпертонії.

Організм сучасних людей часто страждає від надлишку натрію (солі), що знижує здатність нирок видаляти рідину. Шпинат є одним з кращих продуктів для захисту від подібної проблеми, заявили британські фахівці.