За словами британських медиків, вживання цього доступного продукту сприяє балансу калію і натрію, необхідного організму для нормального стану артеріального тиску.

Апелюючи до результатів дослідження шведських вчених, фахівці з Blood pressure UK (Великобританія) назвали один з кращих продуктів для захисту від гіпертонії – це шпинат. Їх доводи опублікувало видання Express.

Медики називають рослинний продукт “суперфудом”: він містить важливі для серцево-судинної системи поживні речовини калій, фолат і магній.

“Завдяки великій кількості корисних для серця поживних речовин, шпинат здатний ефективно знижувати показання артеріального тиску”, – констатували експерти.

Медики пояснили, що його регулярне вживання допомагає збалансувати крихкий баланс калію і натрію, необхідний для здорових судин. Завдяки такому балансу нирки ефективніше справляються з роботою по виведенню зайвої рідини, що створює додаткове навантаження на кровоносні судини, що підвищує ризик розвитку небезпечної гіпертонії.

Читайте також:  Звичка спати вдень може говорити про високий ризик інсульту

Організм сучасних людей часто страждає від надлишку натрію (солі), що знижує здатність нирок видаляти рідину. Шпинат є одним з кращих продуктів для захисту від подібної проблеми, заявили британські фахівці.