У число кращих звичок для продовження здорового стану серця входять перевірки артеріального тиску, рівнів цукру і холестерину в крові.

Серце відноситься до найважливіших органів людського тіла. Коли його функції з будь-якої причини порушуються, це може привести до серцевих захворювань і станів, які є найбільш частою причиною смерті в усьому світі.

Фахівцями були названі сім кращих звичок для продовження здорового стану серця, про це пише видання Times Now.

Підтримка здорового раціону. Вчені рекомендують зменшувати споживання солі і цукру, помірно вживати в їжу червоне м’ясо. Серцю особливо корисний раціон, багатий корисними жирами, фруктами і овочами.

Читайте також:  Названий продукт, який знижує ризик інсульту

Регулярні вправи. Кардіо вправи ефективно допомагають зберігати здоров’я серця, якщо займатися ними 30 хвилин 5 днів на тиждень або 150 хвилин на тиждень.

Контроль рівня цукру в крові. Неконтрольований і високий рівень цукру в крові може пошкоджувати життєво важливі органи тіла, включаючи серце. Однією з кращих звичок для продовження здорового стану серця є відстеження вмісту цукру в крові і дотримання правил харчування, що допомагає тримати цукор під контролем: достатнє споживання білка і клітковини, відмова від швидких вуглеводів.

Контроль холестерину. Надлишок холестерину сприяє закупорці артерій, підвищує ризик розвитку гіпертонії і серцевого нападу. Вкрай здоровою і корисною звичкою експерти називають регулярну перевірку рівня холестерину і харчування з урахуванням цього.

Читайте також:  Секрет довголіття виявили в простому повсякденному занятті

Підтримання здорової ваги. Ожиріння або надмірна вага пов’язані з різними захворюваннями та їх ризиками. До них відносяться і серцеві захворювання. Щоб зберегти серце здоровим якомога довше, важливо уникати різких коливань ваги і набору жирової маси, особливо, на животі і талії.

Контроль артеріального тиску. Підвищений АТ є одним з найбільш поширених судинних порушень, основною причиною серцевих захворювань, включаючи інфаркти. Звичка регулярно перевіряти свій кров’яний тиск є ефективним способом запобігти розвитку небезпечної форми гіпертонії.

Життя без тютюнового диму. Звичка палити сигарети може викликати широкий спектр серцевих захворювань. Тим, хто хоче зберегти своє серце здоровим, лікарі рекомендують зробити кроки до того, щоб кинути палити, або взагалі не починати, якщо людина не курить.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News