Науково-консультативна група з надзвичайних ситуацій при британському уряді виявила три нові симптоми, які, ймовірно, вказують на зараження коронавірусом.

Серед них – біль у м’язах, стомлюваність і пухирі на ногах. Це зокрема з’ясувалося після дослідження, яке показало, що лише кожен п’ятий житель Великобританії з явними ознаками COVID-19 вибирає самоізоляцію, повідомляє газета Daily Mail.

Також, згідно отриманих даних, жінки перебувають у зоні більшого ризику зараження коронавірусом. Фахівці пояснюють це тим, що, як правило, вони більше виконують домашню роботу, тому піддаються впливу мікробів від інших членів сім’ї.

Так, у своїх останніх наукових роботах британські вчені дійшли висновку, що:

  • біль у м’язах, стомлюваність і пухирі на ногах – симптоми, які вказують на зараження коронавірусом;
  • до третини людей із COVID-19 не виявляють жодних симптомів, але з такою ж імовірністю можуть поширити вірус серед інших;
  • правила щодо ізоляції, які забороняють збори між сім’ями в Північній Англії, але залишають відкритими паби, “не підтримують цінності” окремих людей;
  • генетичні відмінності навряд чи можуть пояснити, чому люди з етнічних меншин більш схильні до ризику заразитися коронавірусом;
  • відвідування будинків для літніх людей майже не впливає на випадки захворювання, тоді як передача вірусу від персоналу до персоналу може ще більше посилити його спалахи.
Читайте також:  5 ранніх симптомів хвороби Альцгеймера, які не можна ігнорувати

Відзначається, що нові ознаки захворювання не буде додано до переліку Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS) щодо симптомів COVID-19 з метою не допустити перевантаження місць, у яких проходять тестування.