Дослідники встановили, що один натуральний інгредієнт може уповільнити процес старіння. Вони також назвали продукти харчування, в яких він міститься.

Хто з нас відмовиться бути вічно молодим? На жаль, це неможливо, але існують деякі методи, що дозволяють трохи уповільнити неминучий хід часу. Основним вважають здоровий спосіб життя, який включає поєднання правильного харчування і грамотного режиму фізичних навантажень з достатнім відпочинком. Нове дослідження показало, що існує один натуральний інгредієнт, що міститься у фруктах і овочах, який допоможе прожити довше і трохи сповільнити старіння. Мова йде про пігмент під назвою фізетин, який також має протиракову активність за рахунок придушення вільних радикалів. Фізетин зменшує навантаження на організм пошкоджених клітин і продовжує життя, а також зміцнює здоров’я.

Справжнім джерелом фізетіна є полуниця, яка має максимальну його концентрацію. Полуниця наповнена компонентами, які борються з окислювальним стресом і запаленнями, що запобігає хворобам серця. Флавоноїди під назвою антоцианіни і антиоксиданти є в полуниці, вони також запобігають скупченню «поганого» холестерину, який блокує артерії. Нарешті, в полуниці є вітамін С, який зміцнює імунітет. Фізетин з полуниці допомагає робити міцною пам’ять, стимулюючи сигнальні біологічні шляхи в мозку.

Ще одним непоганим джерелом цього інгредієнта, причому навіть більш доступним за вартістю для українців, вважаються огірки. Вчені з’ясували, що присутній в огірках фізетин запобігає порушенням пам’яті і процесів навчання у мишей. Огірки також мають групу фітонутрієнтів під назвою лігнани, які пов’язані зі зниженням ризику раку, в них повно антиоксидантів, що поліпшують імунітет і захищають від вільних радикалів. Крім того, в огірках є стероли, що зменшують рівень холестерину.