Вживання цих продуктів сприяє підтримці жіночої краси і здоров’я, стверджують експерти. На їхню думку, такі продукти доречні в раціоні жінок, незалежно від віку.

Молочні продукти. Одним з кращих помічників жіночої стрункості і зовнішньої привабливості є кальцій і його джерела. Продукти з кальцієм підтримують здоров’я зубів, волосся і нігтів, зміцнюють кістки і захищають від проблем зі спиною, сприяють процесам, що зміцнюють м’язи.

Кальцій – основний мікроелемент всіх молочних продуктів є кальцій. З його немолочних джерел в раціон корисно включати тофу і горіхи.

Червона риба. Всі сорти червоної риби забезпечують жіночий організм незамінними для його здоров’я Омега-3 кислотами. Медики радять жінкам вживати сьомгу або горбушу мінімум двічі в тиждень, це дозволяє запобігти появі ранніх зморшок, допомагає зберегти лицьовий овал. Дані кислоти підвищують показники пружності і еластичності шкіри, її захищеності від пошкоджень.

Продукти з вітаміном С. Будучи сильним антиоксидантом, вітамін С діє омолоджуючим чином, поліпшує стан і зовнішній вигляд шкіри. Також вітамін С підтримує роботу імунної та нервової систем, посилює захисні функції організму.

Броколі. Жінкам рекомендується вживати броколі мінімум двічі в тиждень. Цей овоч покращує діяльність їх організму, перешкоджаючи розмноженню в ньому шкідливих бактерій, і продовжує його молодість.

Шоколад. Багато вчених вважають шоколад не просто корисним, а незамінним для жінок. Мова, перш за все, йде про темний або гіркий шоколад. До його складу входять магній, марганець, мідь, цинк і фосфор – всі ці мікроелементи стабілізують у жінок гормональний фон.

Джерело: МедікФорум