ГоловнаНовини Здоров'яСтало відомо, скільки саме потрібно вина для здоров’я

Стало відомо, скільки саме потрібно вина для здоров’я

Вживання одного келиха вина в день не є корисним для здоров’я. Вчені з’ясували, що людям можна пити не більше трьох келихів на тиждень.

вино

Ми не раз чули про те, що один келих вина в день корисний для здоров’я. Проте вчені з Університету Вашингтона провели нове дослідження, яке спростувало цю теорію. Вони з’ясували, що щоденне вживання алкоголю збільшує ризик передчасної смерті на 20% незалежно від віку. Вчені заявили, що помірне вживання вина працює тільки в тому випадку, якщо люди випивають не більше трьох келихів вина на тиждень, або якщо у вашій родині є історія серцево-судинних хвороб. Раніше наука з’ясувала, що у вина є цілий ряд переваг – від запобігання тромбів до зниження рівня цукру в крові.

Читайте також:  Відкрито нову «вбивчу» властивість цукру

Якщо ж говорити про сімейну історію раку, то будь-яка кількість спиртних напоїв в цьому випадку збільшує ймовірність розвитку смертельно небезпечної хвороби. Результати цього дослідження підтвердили, що алкоголь може забезпечувати захист від хвороб серця, але не в тому випадку, якщо його вживати регулярно, тобто кожен день. Втім, з висновками цього дослідження навряд чи погодяться люди з регіонів, де традиційно багато довгожителів. Приміром, уродженці японського острова Окінава, де дуже багато людей, які переступили через 100 років. Вони часто вживають місцеве рисове вино.

Читайте також:  Як кава може нашкодити організму

Американський Національний інститут охорони здоров’я рекомендує жінкам вживати не більше 7 доз спиртного в тиждень, а чоловікам не більше 14. Одна доза відповідає приблизно одному невеликому келиху вина. Однак автори нинішнього дослідження вважають, що дані рекомендації необхідно переглянути, так як дози алкоголю в них серйозно завищені.

Джерело: МедікФорумПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ