Існує простий секрет, який допоможе худнути в 5 разів більш ефективно. При цьому він не має ніякого відношення до фізичних навантажень.

Десятиліттями населення нашої планети веде боротьбу із зайвою вагою, яку поки рішуче програє. З другої половини минулого століття нас атакує епідемія ожиріння, яка прийшла на зміну багатьох століть голоду в історії людства. Сьогодні саме зайва вага, а не її дефіцит, становить величезну небезпеку для здоров’я жителів багатьох країн. Необхідність схуднення народжує попит на послуги дієтологів і фармацевтів, які постійно пропонують все нові і нові методики позбавлення від зайвої ваги. На жаль, не існує універсального способу домогтися бажаного, адже комусь допомагає одна дієта, комусь інша, а хтось не може схуднути, майже не вилазячи з спортзалу.

Але, якщо вірити результатами нового дослідження, існує один не дуже відомий метод, який прискорює процес втрати зайвої ваги в 5 разів. Причому мова зовсім не йде про якісь інтенсивні фізичні навантаження або про суцільне голодування. Це функціонально-образні тренування-методика, яка вчить фокусуватися на досягненні цілей у справі боротьби з вагою. Якщо бути більш конкретними, то ці тренування використовують багатосенсорні образи для набуття бажаних змін. Людей вчать представляти в голові картинки, які їх можуть реально мотивувати. В ході нового дослідження, в якому взяли участь 141 особа з Австралії з індексом маси тіла не менше 25, дана методика показала чудові результати.

У групі, де практикували функціонально-образне тренування, учасники візуально уявляли собі зміни зі своїм тілом, яке вони хотіли отримати. В результаті дії цих мотиваційних картинок вони втратили в 5 разів більше ваги, ніж добровольці з контрольної групи – 4,1 кг проти 0,74 кг. Саме приголомшливе в тому, що і через 6 місяців перша група продовжувала худнути, а у другої цей процес майже зовсім зупинився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА