Коли ви сідаєте пити теплу чашку чаю, ваші зуби, ймовірно, турбують вас найменше. Проте ортодонт попереджає, що популярний напій може завдати шкоди здоров’ю ротової порожнини.

Як би ви не любили кофеїн, при регулярному вживанні на ваших зубах швидко з’являються плями.

“На жаль, плями на зубах можуть призвести до подальшого пошкодження, внаслідок чого у вас з’являться тріщини або карієс”.

Хоча чаєм щодня насолоджуються мільйони, ваші зуби можуть бути не такі вдячні цьому гарячому напою.

Може здатися дивним, що чай забарвлює зуби більше, ніж кави, і це тому, що він містить інгредієнт, званий таніном. Хоча танін може допомогти позбавитися бактерій у роті і боротися з карієсом, він також може призвести до утворення нальоту на емалі, що викличе забарвлення зубів. Само собою зрозуміло, що чим міцніший і темніший чай, тим вища ймовірність знебарвлення.

Погана новина полягає в тому, що не має значення, який чай ви п’єте, оскільки у всіх той самий результат, коли справа доходить до кольору ваших зубів.

І фарбування – це ще не найгірший результат насолоди цим гарячим напоєм. Лікар попередив, що чай може призвести навіть до тріщин та карієсу.

Чай зношує захисну емаль зубів. Якщо не лікувати занадто довго, ваша емаль стане настільки слабкою, що потріскається, що може призвести до тривалої ерозії зубів. Якщо ви додаєте цукор у свій чай, ви повинні замінити його підсолоджувачем без цукру, тому що все, що містить багато цукру, може призвести до карієсу, особливо якщо ви п’єте багато заварок на день.