У науковому журналі British Journal of Haematology зазначається, що запалення може призвести до утворення тромбів і згортання крові. Тому краще немає занадто багато продуктів, які викликають запалення.

Науково доведено, що згортання крові може відбуватися через запальні процеси в організмі. Хоча на сьогодні запальний процес не вивчений досить повно, пише Express.

Також відомо, що через неправильне харчування виникає метаболічна дисфункція (інсулінорезистентність), а потім розвивається ожиріння.

Як зазначає доктор Аріуш Мозаффарян, декан Школи дієтології та стратегії харчування імені Джеральда та Дороті Фрідмана при Університеті Тафтса, головні продукти, яких найкраще уникати, – це ті, що містять багато крохмалю, солі та цукру.

А найшкідливіші продукти в раціоні людини – це газовані напої та цукерки. Якщо вам хочеться солодкого, то замість них краще з’їсти морозиво, темний шоколад, горіхи з медом, фрукти або інший продукт, який має поживну цінність, каже експерт.

Так як у газировках багато цукру, це призводить до порушень процесу згортання крові. Через високий рівень цукру на крові як утворюються нові тромби, а й розчиняються старі.

Крім того, солодощі – це продукти, що сприяють надмірному накопиченню бляшок у судинах. Коли ці бляшки запалюються або стають вкрай крихкими, можуть розірватися і призвести до формування тромбу.