ГоловнаНовини Здоров'яЧервоне м’ясо несе смертельну небезпеку для людей похилого віку

Червоне м’ясо несе смертельну небезпеку для людей похилого віку

При переробці організмом літніх людей червоного м’яса виробляється отрута, з’ясували американські вчені. Тому даний продукт несе смертельну небезпеку для пенсіонерів.

М'ясо

У кишечнику у літніх людей виділяється велика кількість бактерій, що беруть участь в перетравленні червоного м’яса. В результаті в шлунково-кишковому тракті з’являються речовини, які ушкоджують стінки артерій. Це збільшує ризик розвитку атеросклерозу, серцевих хвороб і передчасної смерті. При вживанні свинячого або яловичого стейка кишкові бактерії розщеплюють м’ясо на амінокислоти та інші речовини. При цьому в печінці літніх концентрується надмірна кількість триметиламіну (TMAO). Під час досліджень з’ясувалося, що ця речовина згубно впливає на кровоносні судини людини. В результаті збільшується ймовірність неправильної роботи мозку, погіршення пам’яті і мислення.

Читайте також:  Ознакою яких хвороб може бути постійне позіхання

Любителі червоного м’яса похилого віку схильні до більшого ризику інфаркту та інсульту, ніж вегетаріанці. Крім судинних порушень підвищується ймовірність зниження розумових здібностей. Тому в похилому віці розумніше відмовитися або скоротити вживання свинячого і яловичого стейка. При проблемах зі здоров’ям необхідно звернутися за допомогою до лікаря.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News