Лікарка Євгенія Пекарєва розповіла, що чекає жінок без сексу. Спеціаліст розвіяла деякі міфи, запевнивши в безпеці статевої стриманості для представниць прекрасної статі.

Багато хто переконаний, без сексу здоров’я жінок може порушитися. Акушер-гінеколог висловила свою професійну думку по цій темі, помітивши, насправді ніякої різниці немає. Відомо, чоловіки дійсно можуть порушити еректильну функцію і довести до безпліддя, якщо їм доведеться довго утримуватися, а ось їх партнеркам це нічим не загрожує. Лише з віком, після 50 років, вони можуть зіткнутися з ослабленням м’язів малого таза, але для їх підтримки є спеціальні вправи. Що ж стосується виникнення поліпів і міоми, які є поширеним жіночим захворюванням, лікар заперечує зв’язок сексу і даних недуг. У них, за словами Євгенії Пекаревої, зовсім інші причини виникнення.

Проте, фахівчиня не заперечує повної відсутності негативних наслідків. Іноді у жінок є висока потреба в інтимних відносинах. В такому випадку їх відсутність може негативно позначитися на емоційному тлі представниці прекрасної статі, що в підсумку вплине на якість її життя. Щоб цього уникнути, можна вдатися до самозадоволення – це стане ефективним вирішенням проблеми.