Хороші ваги ніколи не брешуть , так само як і правильно розрахований індекс маси тіла. Але не варто засмучуватися , якщо ці показники виявляться трохи більше тих , на які ви розраховували , так вважає фітнес-експерт з Великобританії Жан-Клод Вакассін .

Британець французького походження , Жан-Клод переконаний , що ваги , дійсно , ніколи не брешуть , але і не говорять всю правду , так само як і індекс маси тіла. Він пропонує взяти для прикладу кілька людей одного віку і росту , які важать 80 кг. Дуже велика ймовірність того , що їх фігури виглядають зовсім по-різному. А вся справа в тому , що ваги дають нам лише одну частину загальної картини.
 

” Ваги не розуміють різницю між тканинами , – говорить Вакассін . – Насправді , в будові тіла важливо , з чого воно складається , а не скільки важить . М’язи щільніше жиру , хоча важать однаково , і м’язиста людина виглядатиме куди більш привабливо , ніж його ровесник з такою же вагою , але із зайвим жиром під шкірою. Вагт не відображають ваш прийом вуглеводів , який багато в чому визначає вагу. Вуглеводи не роблять нас товстими , але вони потрапляють в кровотік , а потім відкладаються в м’язах , де потім будуть використовуватися в якості “палива”.

Глікоген м’язів потребує води , і організм запасається цією рідиною , що робить людину важчою (не товстішою , а важчою) . Чим більшою м’язовою масою володіє людина , тим більше води їй потрібно , а вода не є жиром. Все це дозволяє сказати , що втрата ваги (по суті , маніпуляція з рідинами в організмі) є простим завданням , але вона зовсім не завжди означає втрату зайвого жиру. І на перший план повиннна виходити будова тіла , а вже потім арифметика ” .

Читайте також:  Коли жінки досягають сексуального розквіту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФОРМУЛА ІДЕАЛЬНОЇ ВАГИ