Квашену капусту звично називають корисною, – проте слід пам’ятати: її вживання здатне не тільки приносити користь, але і погіршувати самопочуття.

За словами лікарів, квашена капуста-це дійсно джерело вітамінів. Але крім них в цьому продукті містяться також сіль, причому у великій кількості. Тому, при підвищеній чутливості організму до солі, вживання квашеної капусти, може стати причиною появи набряків.

«Людям, у яких ендокринна система працює недостатньо ефективно, вживання такого солоного продукту може загрожувати різкими перепадами тиску. Якщо їх ігнорувати, в результаті розвивається гіпертонія і зростає ризик інсульту”, – попередили експерти.

Крім того, в квашеній капусті є оцтова кислота, і людям, що страждають гастритом, вона може доставити масу неприємностей, – конкретно спровокувати сильні болі в шлунку. Не варто забувати і про те, що капуста, свіжа і квашена, активізує виведення з організму йоду, і при будь-яких проблемах з щитовидною залозою вживати її категорично не можна.

Медики відзначили особливу небезпеку свіжої квашеної капусти – продукту після другого або третього дня засолювання. У такій капусті розвиваються хвороботворні бактерії, і її поїдання може привести до ураження підшлункової залози. Крім цього небезпечно їсти квашену капусту, яка довго зберігалася в непридатному для цього місці. Будьте обережні при покупці продукту з рук!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОРИСТЬ КВАШЕНОЇ КАПУСТИ: ВІТАМІН С І ПРОДУКТ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Джерело: МедікФорум