Популярність газованих напоїв продовжує залишатися дуже високою, незважаючи на те, що вони шкідливі для здоров’я. Втім, деякі люди не підозрюють, що ці напої ще шкідливіші, ніж це здається.

Вони прискорюють старіння

Випиваючі щодня по дві банки газованої води з цукром люди старіють швидше тих, хто ніколи не п’є газовані напої. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Каліфорнії, які виявили, що у любителів газованої води клітини на 4,6 роки старші, ніж у їхніх ровесників, що віддають перевагу іншим напоям. Швидкість старіння клітин вимірювалася по довжині теломерів – кінцевих ділянок хромосом.

Вони провокують нездорове харчування

Вживання всього двох банок газованої води в день змушує людей активніше налягати на різного роду солодощі та їсти більше цукру. До такого висновку прийшли вчені з Університету Бангора. Тяга до солодкого міцно пов’язана із зоною мозку, що відповідає за систему винагороди, тому люди і прагнуть збільшити споживання цукру.

Вони викликають рак

Жінки, які вживають більше трьох газованих напоїв з цукром в тиждень більше за інших ризикують зіткнутися з ризиком розвитку раку грудей. Вчені з Університету Лаваля у Квебеку торік виявили, що чим більше цукру разом з газованою водою споживає жінка, тим вище щільність її грудей, яка є фактором ризику при раку.

Вони шкодять кісткам

Вживання великих обсягів коли може негативно вплинути на ваші кістки, як з’ясували американські дослідники з Університету Тафтса. Це пов’язано з тим, що в колі міститься високий рівень фосфорної кислоти.

Вони викликають здуття

При вживанні великої кількості газованих напоїв вуглекислий газ наповнює шлунок повітрям, що створює тиск на стінки і викликає здуття.

Вони шкодять зубам

Цукор вступає в реакцію з бактеріями на поверхні зубів, що народжує шкідливі кислоти, які викликають пошкодження ясен.

Вони атакують печінку

Напої з великим рівнем фруктового соку пов’язані жировою хворобою печінки. Цей висновок ізраїльські вчені отримали ще в 2009 році.

Вони прискорюють настання пубертатного періоду

Вживання більше однієї банки газованої води може прискорити настання пубертатного періоду у дівчаток, як припустили минулого тижня американські вчені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ГАЗОВАНА ВОДА МОЖЕ ВБИТИ ЛЮДИНУ ВСЬОГО ЗА РІК

ГАЗОВАНА ВОДА МСТИТЬ КАМЕНЯМИ В НИРКАХ

ЗДОРОВІ НАПОЇ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ