Якщо ви переборщите зі смаженими ласощами, це може завдати шкоди вашим артеріям, тим самим підвищивши ризик утворення тромбів.

Хоча згустки крові, які утворюються у відповідь травму, можуть допомогти зупинити потенційно небезпечну кровотечу, в повному обсязі згустки утворюються з добрими намірами. Якщо гелеподібні грудки з’являються без поважної причини, вони можуть бути надзвичайно небезпечними. На жаль, за словами експерта, ваша дієта може стати причиною утворення шкідливих тромбів.

Насолоджуєтеся ви їх солоним смаком і хрумкою структурою самі по собі або поєднуєте їх з їжею, чіпси – улюблена класика. Вживання дуже великої кількості цієї популярної їжі може збільшити ризик утворення тромбів.

Один тип тромбів виникає при атеросклерозі – потенційно серйозному захворюванні, при якому ваші артерії забиваються жировими речовинами, які називають бляшками, пише Express.

Як тільки ваші кровоносні судини звужуються внаслідок накопичення бляшок, ваш кровотік та постачання киснем також можуть постраждати та стати обмеженими.

Це, у свою чергу, збільшує ризик утворення тромбів, які можуть блокувати приплив крові до серця чи мозку, збільшуючи ризик серцевих нападів та інсультів. Причина, через яку чіпси можуть викликати цей потенційно небезпечний процес, полягає у вмісті в них жиру.

Їжа, обсмажена на олії, може згодом запустити процес атеросклерозу, що веде до утворення тромбів. Вони можуть підвищувати ЛПНГ, але вони також призводять до його окислення, що погано, оскільки це справжній «поганий» холестерин, який призводить до пошкодження стінок артерій та подальшої закупорки артерій.