Кількість власних натуральних зубів вказує на схильність до деяких захворювань , повідомляють іноземні ЗМІ. Наявність такого зв’язку було доведено вперше.
 
Раніше вчені висловлювалися про те , що зубні бактерії можуть довести до інфаркту , і « банальне » чищення зубів два рази на день разом з регулярним оглядом у стоматолога в дійсності можуть продовжити життя людини на 10 і більше років.
 
Цього разу здійснили дослідження шведські медики з’ясували , що за кількістю зубів можна визначити ймовірність смерті від ішемічної хвороби серця. Кількість зубів , як вважають дослідники , говорить про те , скільки запальних захворювань порожнини рота людина перенесла протягом свого життя . Чим частіше це відбувалося , тим вище ризик ішемічної хвороби серця , адже недуги такого роду є фактором ризику ішемічної хвороби серця.
 
До такого висновку вчені прийшли , поспостерігавши протягом 12 років за понад 7 500 чоловіками і жінками. «Чим менше своїх зубів , тим вище ризик померти від інфаркту » , – такий вердикт лікарів. Згідно висновку дослідників , люди, у яких залишається 10 і менше своїх зубів , – в 7 разів частіше вмирають від інфаркту в порівнянні з людьми тої ж статі і віку і мають 25 зубів.
 
До речі , в інших дослідженнях медики також пов’язували втрату зубів з імовірністю виникнення важких недуг , зокрема , з підвищеним ризиком відразу декількох видів онкологічних захворювань.

Читайте також:  Що зробить з вашим здоров'ям келих білого вина щовечора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УСПІХ В КАР’ЄРІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗУБІВ