Для того , щоб зрозуміти , як чоловік ставиться до жінки поруч з ним , не обов’язково проходити через складні життєві випробування. Досить придивитися до його ходи, переконані американські вчені.
 
Дослідники провели експеримент , результатом якого можна сміливо скористатися для перевірки щирості чоловічих почуттів , не доводячи справи до ліжка. Якщо конкретно , то вчені радять простежити темп кроків свого потенційного обранця. Причому робити це потрібно , коли ви з ним прогулюєтеся разом.
 
У чому суть такої перевірки ? З пояснень фахівців випливає, що кожна людина володіє комфортною саме для неї швидкістю пересування. У чоловіків ця швидкість , як правило , вища , ніж у жінок , – в силу більшої довжини кінцівок представників сильної статі. У ході експерименту вчені з’ясували , що чоловіки готові знехтувати комфортом оптимальної для них ходи , якщо жінка їм дорога .
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому жінки бояться павуків

Читайте також:  Чіпси викликають атеросклероз, який призводить до утворення смертельних тромбів

Іншими словами , крокуючи поруч з такою супутницею , чоловіки сповільнюють темп в середньому на 7 % – для того , щоб йти в ногу. Відбувається це мимоволі , що і говорить про теплі почуття , що сидять в чоловічій підкірці . Але все змінюється в тому випадку , якщо ставлення до жінки не підкріплене любовним запалом .
 
Крокуючи поруч із « просто подругами » , чоловіки і не думають гальмувати. Навпаки , їх дамам , як правило , доводиться прискорювати крок , наводить думку психологів видання WomansHealth .