Різні види капусти обов’язково повинні входити в раціон харчування у чоловіків, вважають медики. Чоловіче здоров’я від споживання цього овоча виграє відразу з цілого ряду причин.

Страви з капусти можна вважати дієвим профілактичним інструментом проти розвитку раку простати, дану думку фахівців опублікував ряд ЗМІ. Дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі вивчався вплив хімічних речовин у складі броколі, цвітної капусти, брюссельської капусти. Вони виявили, що в броколі міститься речовина, відома як діїндолілметан або DIM, здатна запобігати ріст клітин раку молочної залози і клітин раку простати. Вживання броколі знижує ймовірність розвитку раку простати у чоловіків на 45%, констатували в результаті вчені.

Вживання капусти сприяє посиленню потенції і підтримці еректильної функції, що пов’язано з високі вмістом в цьому овочі цинку, який допомагає виробляти чоловічі гормони. Фолієва кислота, калій, яких багато у всіх сортах капусти, сприяють активності сперматозоїдів і покращують якість сперми.

Червонокачанна капуста оберігає чоловіків від безпліддя, зміцнює їх імунну систему, надає бадьорість і силу. Брюссельська капуста містить ударну дозу вітамінів і цінних мікроелементів та підсилює протираковий захист організму. Квашена капуста збагачує чоловічий організм пробіотиками і допомагає посилити чоловічу потенцію.

Джерело: МедікФорум