Під час розквіту фарміндустрії, з великою кількістю всіляких препаратів на ринку, ми часом забуваємо про прості продукти, які можуть допомогти нам у профілактиці багатьох хвороб, у тому числі пов’язаних з нирками.

Як кажуть фахівці, якщо додати в щоденний раціон деякі овочі, то можна знизити ризик виникнення хвороб нирок. В першу чергу, мова йде про капусту. Цей корисний продукт містить фітохімічні елементи, які допомагають виводити токсини з організму людини.

Для профілактики захворювань, пов’язаних з нирками, також підійде спаржа. Крім усього іншого, в ній міститься величезна кількість вітамінів А і C.

Не можна не сказати і про цибулю, про корисні властивості якого говорять давно. Він багатий на флавоноїди і кверцетином і також допомагає виводити з нирок шкідливі і токсичні речовини.

Нагадаємо, що західні вчені також порадили використовувати цибулю на пару з часником для профілактики такого страшного захворювання як рак грудей.

Крім того, якщо ви хочете підтримувати здоров’я своїх нирок і організму в цілому, то фахівці рекомендують відмовитися від вживання алкогольних напоїв, солодощів і фаст-фуду.

Джерело: МедікФорум