За даними медичної статистики, чоловіки c небажанням звертаються до лікарів, ставляться до необхідності таких візитів зі страхом, подолати який вдається не всім.

Примітний і той факт, що найбільше побоюються медиків чоловіків, які проживають на теренах колишнього СРСР. В результаті, багато недуг діагностують, коли вже занадто пізно для повноцінного одужання, іноді, навіть для виживання.

Однією з головних причин, по яких чоловіки опинилися в такому складному становищі, зазначають психологи, – витрати виховання, заснованого на спотвореному розумінні гендерних відмінностей. Так і майбутнього чоловіка c юних років запевняють, що він належить до настільки сильної статі, що не має права плакати, скаржитися на проблеми, страждати від чого-небудь, не має права проявляти слабкість. Хвороби і необхідність візиту до лікаря виховані на цих традиціях чоловік сприймає як вид слабкості, не характерні для його статі.

Ще одна причина – в дитинстві маленьких чоловіків виховують жінки і дуже їх опікають. Жінки зазвичай швидше помічають зміни у стані здоров’я, звертають увагу на масу можливих симптомів у дитини, які можуть і не бути симптомами – колір шкіри, настрій, поведінка, особливості руху. Найчастіше, мама, бабуся, вихователь дитячого садка, вчитель, помічають, що з дитиною щось не так, набагато раніше, ніж сама дитина щось відчує.

На думку психологів, надмірна опіка призвела до того, що чоловіки розгубили свої здібності відчувати власний організм, багатьох
негативних проявів вони навіть не помічають. А коли помічають, спливає той самий страх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ?

ВСТАНОВЛЕНО, ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗВАЖУЮТЬСЯ НА ЗРАДУ

У ЯКОМУ ВІЦІ ЧОЛОВІКИ ВВАЖАЮТЬ СЕБЕ НАЙЩАСЛИВІШИМИ