Зимовий період є складним випробуванням для шкіри рук, які часто піддаються негативному впливу холодів. Також на тлі пандемії доводиться регулярно користуватися антисептичними засобами. Все це призводить до того, що шкіра стає сухою і огрубіває. Лікар-дерматовенеролог Олександр Прокоф’єв розповів, як правильно доглядати за руками в мороз.

В першу чергу, вважає фахівець, потрібно пам’ятати про необхідність носити рукавички або рукавиці в холодну пору року. Навіть якщо температура не нижче нуля, але при цьому зберігається висока вологість, є ризик отримати обмороження, пише InStyle.

Після контакту з водою потрібно не забувати зволожувати шкіру. При частому митті посуду радять використовувати рукавички. Для миття рук слід використовувати щадні кремові засоби. При цьому варто обмежити використання кускового мила, воно може пересушувати шкіру. Прийшовши з морозу, лікар радить мити руки тільки теплою водою.

Витирати руки необхідно акуратно, без тертьових рухів. Після чого рекомендується використовувати крем. Основний акцент в складі повинен бути зроблений на ліпіди і регенеруючі заспокійливі речовини. У сукупності вони підсилюють відновлення ліпідної мантії і захищають шкіру від роздратування, а також усувають відчуття стягнутості.

Цераміди в якості одного з інгредієнтів відновлюють бар’єрну функцію, а рослинні масла, такі як авокадо, жожоба, абрикосове або арганова, добре зволожують. Пантенол, в свою чергу, діє заспокійливо. Якщо планується вихід на вулицю, то крем повинен бути нанесений не менше ніж за півгодини до виходу.