Навіщо чоловікові секс? Це питання здається дивним. Секс приносить задоволення, він необхідний для продовження роду. Але не варто надто спрощувати ситуацію, насправді причин, через які представники сильної статі потребують інтимних відносинах, набагато більше. Просто чоловіки далеко не про всі з них вважають за потрібне повідомляти своїм подругам і дружинам.

Для чого хлопцю секс?

Секс для чоловіків служить для викиду власних емоцій – негативних і позитивних. Так що коли чоловік явно злий або роздратований, або, навпаки, веселий, радісний, щасливий, перше, що йому напевно захочеться зробити – це довіритися постільним задоволенням зі своєю подругою. Після того, як чоловікові вдасться своє бажання задовольнити, він позбавиться від надлишку емоцій і буде готовий повідати жінці про те, що ж до такого стану довело його.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Секс, як спосіб позбутися комплексів

У чоловіків є чимало комплексів. Один хлопець може вважати себе малопривабливим для жінок, невдахою. Він може переживати з приводу власного віку (це з особливою яскравістю проявляється у чоловіків, що переступили рубіж в тридцять п’ять років). За допомогою сексу представник чоловічої статі намагається довести собі, що і зовні, і внутрішньо він виглядає непогано, що він здатний досягти успіху.

Секс корисний для здоров’я

В більшості своїй чоловіки свідомо на підсвідомому рівні перебувають у впевненості в тому, що сексу під силу вирішити безліч проблем, пов’язаних з здоров’ям. Мова може йти про в’ялості м’язів, зайвій вазі, про серцевосудинні хвороби або всіляких шкірних захворюваннях. Ну і, поза сумнівом, більшість представників сильної статі вважають, що регулярні інтимні стосунки здатні стати непоганою профілактикою імпотенції.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Секс для підтвердження глибоких почуттів з боку жінки

Коли мова доводиться вести про жінку, яка чоловіку насправді дорога, хлопець прагне висловити свої почуття до неї через секс. У цьому випадку інтимні контакти стають різноманітними і глибокими. Чоловік прагне доставити своїй партнерці максимально багато задоволень. Подібного ж поведінки хлопець чекає і від дівчини, сподіваючись на прояв доказів її відданості і любові.

Інші причини

Чому чоловіки займаються сексом

Психологам вдалося з’ясувати, що в більшості випадків люди займаються сексом:

  • після ситної вечері, щоб спалити калорії;
  • щоб зігрітися;
  • від нудьги.

Насправді можна назвати, щонайменше 237 причин, щоб зайнятися сексом. Але саме потяг до свого партнера і любов зазвичай бувають вирішальними факторами для вступу в інтимний зв’язок. Інакше людина уподібнилась б своїм чотириногим побратимам.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
АНАЛЬНИЙ СЕКС: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

4 ФАКТА ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС