Раптовий догляд чоловіка зрілого віку із сім’ї до молодої жінки може бути спричинений кризою середини життя. Також це є спроба зупинити старіння, заявила психолог Ольга Малініна.

Експерт пояснила, що зрілі чоловіки в середині життя стикаються як з особистісною кризою, так і так званою кризою спорожнілого гнізда. Він, у свою чергу, пов’язаний з тим, що діти виростають і перестають потребувати батьків. У такій ситуації подружжю слід знову вчитися вибудовувати стосунки як парі, а не як батькам. І якщо партнери все життя були разом за інерцією лише заради дітей, чоловік іде з сім’ї, щоб побудувати новий романтичний зв’язок поза сім’єю.

Читайте також:  5 видимих симптомів того, що імунна система слабка та вразлива

В якості іншої причини раптового догляду чоловіки зрілого віку до жінки відчутно молодше за себе психолог називає бажання уникнути старіння. “Часто догляд до молодої жінки – це бажання і спроба уникнути кризи, спроба втекти від остогидлої, набридлої, того, що заважає почуватися молодим, красивим, бадьорим, успішним і так далі”, – пояснила вона.

За словами психолога, через різницю у віці, а також відчуття новизни у відносинах на короткий час чоловік починає відчувати захоплення, драйв, він почувається досвідченим і при цьому затребуваним, йому здається, що він здатний на все. Подібні яскраві враження можуть повністю захопити людину, яка переживає кризу середнього віку, та змусити її робити необдумані вчинки. Але психолог Малініна попередила, що ейфорія швидко зійде нанівець і чоловік опиниться в ще більшому особистісному безвиході, якщо не вкладатиметься у відносини з новою жінкою і розвиватиме їх.

Читайте також:  Ендокринолог розповіла, чи можна схуднути на рисі