ГоловнаНовини Здоров'яЧому дзвенить у вухах?

Чому дзвенить у вухах?

Найчастіше, дзвін у вухах не є причиною для занепокоєння, але іноді це тривожний симптом.

Вухо

Дзвін у вухах іноді буває у всіх. Він може виникати як в одному вусі, так і в обох відразу. Найчастіша причина цього – порушення роботи нашої системи звукосприйняття, через що якісь частоти сприймаються як шум або дзвін. Зазвичай дзвін виникає після того, як ви почули гучний звук, або якщо ви довго перебуваєте в шумному приміщенні. Через деякий час все повернеться до норми і ви перестанете його чути. Як правило, для цього потрібно не більше пари хвилин, але можуть бути і винятки.

Читайте також:  Онкологи назвали три основні ознаки раку кишечника

Щоб уникнути цього, намагайтеся захищати себе від зайвого шумового навантаження. Це особливо важливо, якщо ви працюєте на галасливому виробництві, так як небезпечно проводити багато часу в «гучній» обстановці. Використовуйте захисні навушники або беруші.

Якщо дзвін у вухах виникає постійно, то це може бути серйозним симптомом. В першу чергу, частий дзвін у вухах може говорити про запалення якихось відділів середнього вуха. Вам варто звернутися до лора. Також причиною дзвону може бути порушення слухового нерва.

Але іноді дзвін у вухах може говорити про серйозні проблеми зі здоров’ям, наприклад, гіпертонію, анемію, цукровий діабет, порушення периферичного кровообігу або наявності пухлин голови.

Читайте також:  5 проблем, які можуть виникнути через суворі дієти

У будь-якому випадку, намагатися самостійно вилікувати дзвін у вухах не варто. Обов’язково зверніться до фахівця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ВУХА: 6 ОЗНАК ХВОРОБ

ДІАГНОЗ, ЯКИЙ ПОЯСНЮЄ, ЧОМУ ДЗВЕНИТЬ У ВУХАХ