Куркуму корисно додати в щоденний раціон харчування. Доводи фахівців, що пояснюють, чому це слід зробити, опублікував портал Food.News.

Властивості суперпродукту куркумі забезпечують деякі її хімічні компоненти, відомі як куркуміноїди. Основний з них, куркумін, діє як потужний антиоксидант, володіє сильними протизапальними властивостями.

Ось кілька причин, що пояснюють, чому корисно щодня вживати куркуму.

Численні дослідження показали, що Спеція, завдяки антиоксидантним властивостям, захищає клітини від пошкодження вільними радикалами. Цим куркума особливо корисна для мозку, імунної системи.

Антиоксидантні властивості куркуми дозволяють боротися і з ознаками старіння, зморшками, пігментацією шкіри.

Також її споживання може полегшувати біль в суглобах. Згідно з даними, опублікованими журналом Phytotherapy Research, куркумін в плані полегшення болю при ревматоїдному артриті іноді виявляється більш ефективним, ніж протизапальні препарати. Головний компонент куркуми сам є потужним борцем із запаленням – дана його якість корисна не тільки при суглобових болях, але також для захисту від розвитку метаболічного синдрому, раку.

Крім того, вживання куркуми допомагає зберегти здоровим серце. Дослідження показують, що куркумін допомагає знизити рівень холестерину в крові, значно зменшує ризик атеросклерозу.

“Куркумін має протизапальні, антиоксидантні, антимікробні властивості, які дозволяють йому надавати потужну підтримку здоров’ю. Куркума є універсальним суперпродуктом і натуральним засобом від безлічі проблем зі здоров’ям, включайте її в свій щоденний раціон, щоб зміцнити імунну систему, запобігти запальні захворювання. Саме з’єднання погано всмоктується в кров, але поєднання куркуміну з чорним перцем може поліпшити його засвоєння”, – розповіли експерти в області здорового харчування.