Дієтолог Олена Соломатіна: вживання кави перешкоджає розвитку онкологічних хвороб, недоумства, інших проблем зі здоров’ям.

Соломатина розповіла в інтерв’ю, чому щодня корисно випивати кілька чашок кави.

«Середньостатистичної людини чотири чашки кави принесуть користь. У ньому містяться антиоксиданти та поліфеноли, які захищають людей від передчасного старіння», – поінформувала експерт.

Медик додала, що завдяки активним речовинам кави гальмуються процеси, що ведуть до когнітивних погіршень. Ароматний напій є одним із найкращих засобів для підтримки молодості мозку – його активності, здатності концентруватися та логічно мислити, запам’ятовувати.

«Кава перешкоджає пошкодженню судин та нейронів, мієлінової оболонки, яка покриває нервовий пучок. Таким чином, напій допомагає зберегти добру пам’ять», – сказала Соломатіна.

Додатково експерт проінформувала, що звичка пити каву корисна для захисту від ушкоджень серця та судинної системи, а також від онкологічних захворювань. Крім того, регулярне пиття кави сприяє продовженню молодості. Олена Соломатіна зауважила, що «кава містить сиртуїни, так звані гени молодості».