Вживання цибулі допомагає організму протистояти стресу, забезпечує його багатьма поживними речовинами, повідомляють експерти.

Фахівці радять за відсутності протипоказань щодня їсти цибулю, вживати по одній невеликій цибулиці у сирому вигляді. Зокрема, у складі салатів або інших страв, які пом’якшували б гострий смак продукту. Вживати її можна під час останнього прийому їжі перед настанням ночі.

Експерти видання повідомили, що така звичка позитивно впливає на якість сну, на міцність психіки.

«Цибуля багата L-триптофаном, амінокислотою, яка діє як природний заспокійливий засіб. Регулярне вживання цибулі дуже впливає на хороший, ефективний сон, а також знижує рівень стресу», – заявили вони.

Крім цього, овоч дає організму пребіотики, які покращують стан кишкової мікрофлори та травлення. Також у його складі ми отримуємо важливі для здоров’я речовини: вітаміни групи B та вітаміни C, K, E, A, сірку, цинк, магній, фтор, фолієву кислоту, залізо калій та кальцій разом із кремнієм. Завдяки їм покращується стан шкіри, нігтів та волосся, зміцнюється імунітет.

«Цибуля – це натуральна харчова добавка», – констатували фахівці.

Посилаючись на дослідження, вони наголосили, що з поїданням цибулі асоціюється зниження ризику колоректального раку, пухлин шлунка, хвороб та серця. До того ж воно позитивно позначається на рівнях холестерину та цукру в крові.

Жінкам у віці менопаузи корисно їсти цибулю, оскільки це допомагає зміцнити їм кістки.