ГоловнаНовини Здоров'яЧому м’ясо і рибу краще купувати замороженими?

Чому м’ясо і рибу краще купувати замороженими?

Як вважають дослідники, тільки заморозка і хороша термічна обробка повністю знищують небезпечні бактерії.

Заморожене м'ясо

Іспанські дієтологи розповіли, як максимально убезпечити себе від бактерій, які можуть бути в їжі і загрожують небезпечними захворюваннями. Перш за все, будь-яке м’ясо має піддаватися термічній обробці, це бажано і для риби. Виняток становлять страви, які мають на увазі інший спосіб приготування. Наприклад, солона риба безпечна, так як сіль є прекрасним «антибіотиком» і знищує бактерії.

Фахівці рекомендують купувати м’ясо, морепродукти і рибу в замороженому вигляді, а вдома їх теж слід кинути в морозилку приблизно на дві доби – це дозволить максимально знищити бактерії. Розморожувати м’ясо, курку і рибу бажано в холодильнику. Звичайно, це досить довго, але зате бактерії будуть розмножуватися набагато повільніше.

Читайте також:  10 способів спалювати жир, про які ви повинні знати

Купувати охолоджене м’ясо безпечно тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в його якості. Якщо продавець не може надати документи на м’ясо, купувати його не варто.

Також дієтологи розповіли, як найефективніше позбавлятися від бактерій на зелені і листових овочах. Для цього потрібно залишити їх у воді приблизно на 10 хвилин, а потім злити воду і повторити процедуру. Після листові овочі і зелень потрібно промити проточною водою.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News