ГоловнаНовини Здоров'яЧому не потрібно пити воду зі склянки, яка простояла біля ліжка всю ніч?

Чому не потрібно пити воду зі склянки, яка простояла біля ліжка всю ніч?

Пояснюючи, чому не потрібно пити воду зі склянки, яка простояла біля ліжка всю ніч, медики відзначають: ця рідина занадто довго перебувала відкритою.

Стакан води біля ліжка

Багато людей мають звичку брати ввечері склянку води і залишати його поруч з ліжком, щоб мати можливість зробити при необхідності кілька ковтків вночі. Чи можна пити таку воду вранці? Ні, не варто, – думкою про це фахівці поділилися в журналі Freundin.

“Проблема в тому, що вода, яка знаходиться відкритою протягом декількох годин вночі, вранці стає не просто несвіжою, – вона цілком здатна нашкодити вашому здоров’ю”, – така Експертна думка.

Читайте також:  Вбивці вірусів: експерт розповіла, які рослини потрібно тримати вдома

Вода в склянці, що простояла всю ніч біля ліжка, збирає з повітря пил і бактерії, які осідають. Крім того, ця рідина може притягувати різних комах, здатних залишити в ній свої екскременти, яйця. Вживати таку воду категорично не можна, а на око визначити подібне забруднення неможливо.

“Не потрібно пити воду зі склянки на наступний ранок, краще віддайте її своїм домашнім рослинам”, – поділилися фахівці порадою.

Тим, хто не може обійтися без пиття вночі, рекомендується використовувати маленьку скляну пляшку, яку можна закрити.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News