У рибі міститься безліч корисних для людини мікроелементів. Однак при неправильному приготуванні можна втратити всі її корисні властивості. Фахівець з харчування та дієтології Туба Орнек пояснив, як правильно вживати рибу.

Його рекомендації наводить турецька щоденна газета Cumhuriyet. Так, дієтолог нагадує, що риба – найважливіше джерело білка, вона становить основу здорового способу життя. Регулярне вживання риби допоможе захистити здоров’я мозку, серцево-судинної системи, очей, а також зміцнити імунну і нервову системи, уточнює Туба Орнек.

Риба цінна в першу чергу тим, що в ній міститься кислота омега-3, також в ній багато вітамінів A, D, K, B і мінералів, головні з яких фосфор, магній, цинк і йод.

Читайте також:  Стало відомо, як чищення зубів впливає на тривалість життя

Не потрібно смажити рибу

За словами експерта, рибу слід вживати 2-3 рази на тиждень. Однак якщо, піддавшись спокусі, посмажити її, то про омега-3 можна забути, ваш організм її не отримає. Для здоров’я найкорисніше приготувати рибу в духовій шафі або на грилі.

Не купуйте несвіжу рибу

Найкорисніша риба – свіжовиловлена. При покупці риби звертайте увагу на те, щоб очі були прозорими, шкіра пружною, плавники рожевими.

Після риби корисно їсти халву

Турецький дієтолог пояснив, що звичка заїдати рибу халвою має своє обґрунтування. Так, кунжутна паста виводить з нашого організму важкі метали, які можуть міститися в рибі. Однак халва – солодкий продукт, тому варто знати міру.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News