За словами кухаря, існує єдиний правильний спосіб розморозити м’ясо всього за 15 хвилин. Даний спосіб, на відміну від інших, не робить негативного впливу на якість і смак продукту.

Вийняте з морозильника м’ясо в ідеалі має повільно розморожуватися при кімнатній температурі, але цей спосіб відрізняється тривалістю і тому не самий практичний. Нерідко, прагнучи прискорити відтавання м’яса, його поміщають в гарячу воду, але фахівці не радять так робити.

Дуже гаряча вода руйнує волокна, що «вбиває» м’ясо, воно втрачає свої смакові якості. Існує більш ефективний, а головне, правильний спосіб розморозити продукт за кілька хвилин.

Читайте також:  Дієтологиня назвала ідеальний час для вживання кисломолочного сиру

Потрібно зігріти один літр води до температури не більше 40 градусів, налити в ємність, додати дві столові ложки кухонної солі. У цій рідині слід хвилин 15-20 потримати шматок м’яса – сіль прискорить розчинення частинок льоду, а м’ясні волокна не будуть зруйновані завдяки м’якій температурі води.

Червоне м’ясо містить важливі макро – і мікроелементи, включаючи білок, залізо, цинк, селен, калій, вітамін D і ряд вітамінів групи B, багато з яких важливі для здорової неврологічної функції.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News