Якщо ви правша, використовуйте час від часу ліву руку під час прийому їжі, – цю пораду дієтологів опублікував журнал Freundin. Пояснюючи, чому це може бути корисно, фахівці відзначили, що такий нехитрий трюк дозволяє привчити організм до меншої кількості їжі.

Сучасним людям властива звичка переїдати, – позначаються продуктовий достаток, розмір порцій, який виріс в останні роки. Багато людей їдять більше, ніж потрібно, через звичку приймати їжу квапливо, на що впливає вічна нестача часу. Ще одна причина пов’язана з манерою заїдати негативні емоції, стрес.

Як результат, їжа поглинається, навіть якщо організм фактично ситий, що веде до різних проблем з травленням і набору зайвої ваги.

Ось чому корисно їсти рукою, яка не є переважаючою, тобто, правшам їсти лівою, заявили фахівці.

Вченими був проведений невеликий експеримент: вони забезпечили піддослідних певною кількістю попкорну, після чого випробовувані дивилися кінофільм. Частина з них повинна була їсти “неробочою” рукою, цією групою в результаті було вжито на 30 відсотків менше.

Дослідники пояснили: коли правша за обіднім столом користується лівою рукою, він природним чином починає їсти повільніше і мозок отримує достатньо часу, щоб сприйняти сигнали організму про насичення.