Американська їжа – це ключова причина того, що у світі панує епідемія ожиріння. Але чому ж ці продукти вважаються такими шкідливими?

Шкідливість типової американської їжі полягає не тільки в тому, що зазвичай таких продуктів їдять багато. Важливу роль відіграє склад такої їжі. Вона містить багато цукру, жиру, солі. Крім того, американська їжа – це ультраоброблені продукти, пише Medical Xpress.

Одна із причин того, що люди їдять багато такої їжі – у вартості здорових продуктів. Як правило, ціна у них вища, ніж ціна піци, гамбургерів, чіпсів тощо.

Як правило, в упакованих продуктах більше солі, цукру, рафінованого зерна, шкідливих олій. А якщо людина буде їсти занадто багато солі, то вона може підвищити тиск і рівень холестерину. Через це виникає інсульт та розвиваються хвороби серця.

При «нездоровому» раціоні харчування в людини також підвищується ризик розвитку діабету другого типу через ожиріння та надмірну вагу. Крім того, згідно з CDC, шкідлива їжа збільшує ймовірність зіткнутися з деякими видами раку.